Make-Up by Ajapanda "Nechajte vyniknúť krasú Vašej jedinčenosti"

Menu
Reklamné oznámenie
kuchyne na mieru Žilinahttps://www.kuchynenamieru.euPotrebujete kuchynskú linku na mieru z montážou a potrebujete zistiť cenu. Kontaktujte nás .
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
YOLOPET krmivo pre vašich psíkovhttps://www.yespes.skPredaj českého prémiového krmiva, unikátka technológia sušenia mrazom, vysoký podiel mäsa

Volám sa Paulína a v make up svete vystupujem pod pseudonymom Ajapanda. Make up je mojou záľubou už 10 rokov. V mojich začiatkoch som vedela aj hodiny stáť pred zrkadlom, len preto aby som docielila dokonalú očnú linku, ktorá je snom mnohým z nás. S postupom časom som získala ten dlho očakávaný cit v ruke a nebránila som sa rôznym štýlom líčenia, či už ide o nude, večerné alebo extravagantné líčenie. Mám veľmi rada kreatívnu tvorbu a obzvlášť líčenie očí, kde sa človek môže doslova vyhrať s nekonečnou škálou farebných kombinácii.

Jedného dňa som sa zamýšľala, čoho by som v živote ľutovala, kebyže sa do toho nikdy nepustím a bolo to práve profesionálne líčenie. A tak som teda tu :)

Zameriavam sa predovšetkým na líčenie na špeciálne príležitosti - svadba, stužková, ples, oslava, iné večerné líčenie.

Pri mojej tvorbe dbám predovšetkým na to, aby sa klientka cítila spokojná a stále sama sebou. Mojim cieľom nie je zmeniť Vás na úplne inú osobu. Cieľom je pozdvihnúť Vaše prednosti , Vaše sebavedomie a teda "Nechať vyniknúť krásu Vašej jedinečnosti." Dôležitá je pre mňa komunikácia s klientkou, priama a otvorená spätná väzba, aby sme v závere docielili vytúžený efekt a obe strany boli spokojné. Každej žene sa hodí niečo iné a tak je potrebné vykomunikovať si, čo je vhodné pre daný typ tváre a čo nie.

Spolu s mojim make up kufríkom prídem priamo za Vami na dohodnuté miesto - či už domov alebo do hotela, aby ste mali ušetrený čas a nemuseli sa naháňať a zbytočne stresovať v dôležitý deň.

 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah